Əmanətlərin Sığortalanması Fondu
2019–2020. Depozitlərin sığortalanması proqramında iştirak edən Banklar üçün onlayn portalın qurulması və sazlanması/kastomizasiyası, görülən əməliyyatların identifikasiyası və verifikasiyası üçün dövlətin elektron imza sistemi — ASAN İmza ilə inteqrasiya:
• Sistemdə giriş;
• Tələb olunan məlumatların müəyyən edilmiş formatda yüklənməsi;
• Tələb olunan məlumatların veb-servislər vasitəsilə yüklənməsi;
• Yerinə yetirilmiş əməliyyatların görüntülənməsi;
1. Qeyri-sığortalanan depozitlərin uçotu üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası, qeyri-sığortalanan depozitlər üzrə Agent Bankların qeydiyyatı, bu depozitlər üzrə kompensasiyaların hesablanması və ödənilməsi.
2018–2019. Ləğv prosesində olan bütün banklar üzrə (12 Bank) bütün müqavilə və əməliyyatların uçotu üçün “Multi-Bank” avtomatlaşdırılmış sisteminin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası.
2013–2014. Sığortalanmış depozitlərin uçotu, sığortalanmış depozitlər üzrə Agent Bankların qeydiyyatı, sığorta hadisələrinin qeydiyyatı, sığortalanmış depozitlər üzrə kompensasiyaların hesablanması və ödənilməsi üçün avtomatlaşdırılmış sistemin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası.

Государственный Фонд Страхования Депозитов
2019-2020. Внедрение и настройка/кастомизация онлайн портала для Банков-участников программы страхования депозитов, интеграция с государственной системой электронных подписей «ASAN Signature» для идентификации и верификации выполненных операций:
Вход в систему;
Загрузка требуемых данных в заданном формате;
Загрузка требуемых данных через веб-сервисы
Просмотр выполненных операций;
Другие действия.
2019. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы по учету незащищенных депозитов, регистрации Банков-агентов по незащищенным депозитам, расчет и выплата компенсаций по этим депозитам.
2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы «Мульти-Банк» для учета всех договоров и операций по всем Банкам, находящихся в процессе ликвидации (12 Банков).
2013-2014. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы по учету застрахованных депозитов, регистрации Банков-агентов по застрахованным депозитам, регистрации страховых случаев, расчет и выплата компенсаций по застрахованным депозитам.