Əmanətlərin Sığortalanması Fondu
2019–2020. Depozitlərin sığortalanması proqramında iştirak edən Banklar üçün onlayn portalın qurulması və sazlanması/kastomizasiyası, görülən əməliyyatların identifikasiyası və verifikasiyası üçün dövlətin elektron imza sistemi — ASAN İmza ilə inteqrasiya:
• Sistemdə giriş;
• Tələb olunan məlumatların müəyyən edilmiş formatda yüklənməsi;
• Tələb olunan məlumatların veb-servislər vasitəsilə yüklənməsi;
• Yerinə yetirilmiş əməliyyatların görüntülənməsi;
1. Qeyri-sığortalanan depozitlərin uçotu üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası, qeyri-sığortalanan depozitlər üzrə Agent Bankların qeydiyyatı, bu depozitlər üzrə kompensasiyaların hesablanması və ödənilməsi.
2018–2019. Ləğv prosesində olan bütün banklar üzrə (12 Bank) bütün müqavilə və əməliyyatların uçotu üçün “Multi-Bank” avtomatlaşdırılmış sisteminin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası.
2013–2014. Sığortalanmış depozitlərin uçotu, sığortalanmış depozitlər üzrə Agent Bankların qeydiyyatı, sığorta hadisələrinin qeydiyyatı, sığortalanmış depozitlər üzrə kompensasiyaların hesablanması və ödənilməsi üçün avtomatlaşdırılmış sistemin qurulması və sazlanması/kastomizasiyası.

State Deposit Insurance Fund
2019-2020. Implementation and configuration / customization of the online portal for Banks participating in the deposit insurance program, integration with the state system of electronic signatures "ASAN Signature" for identification and verification of operations performed:
Login to the system;
Loading the required data in the specified format;
Uploading the required data via web services
View completed operations;
Other actions.
2019. Implementation and setup / customization of an automated system for accounting for unsecured deposits, registration of Agent Banks for unprotected deposits, calculation and payment of compensations for these deposits.
2018-2019. Implementation and adjustment / customization of the automated system "Multi-Bank" for accounting of all contracts and transactions for all banks in the process of liquidation (12 banks).
2013-2014. Implementation and setup / customization of an automated system for accounting for insured deposits, registration of agent banks for insured deposits, registration of insured events, calculation and payment of compensation for insured deposits.