2019–2020. Daşınmaz əmlakın qeydiyyatı və uçotu üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası – əmlakın maliyyə lizinqi (tələb olunan şərtlər yerinə yetirildikdə alıcının balansına keçirilməsi ilə icarə) yolu ilə satışının həyata keçirilməsi üçün. “GPP.az” və “ASAN-Pay” ödəniş portalları ilə inteqrasiya, həmçinin müştərilər üçün onlayn veb-portal ilə inteqrasiya.
2019. “ASAN-PAY” ödəniş portalı vasitəsilə ipoteka kreditlərinin onlayn qaydada ödənilməsi üçün klirinq sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. İpoteka veb-portalı üzərindən Bank-iştirakçılarla inteqrasiya (20-dən çox Bank-iştirakçı).
2018. İpoteka subsidiyalarının qeydiyyatı və uçotu, biznes kreditləri üzrə zəmanətlərin və/və ya subsidiyaların qeydiyyatı və uçotu üçün avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Onlayn veb-portal üzərindən Bank-iştirakçılarla klirinq inteqrasiyası (10-dan çox Bank-iştirakçı).
2016. Qəza sığortası və həyat sığortası üzrə sığorta polislərinin qeydiyyatı və uçotu sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası, dövlət ödəniş portalı (GPP.az) vasitəsilə sığorta polislərinin onlayn ödənilməsi üçün klirinq sisteminin sazlanması, sığorta və kredit müqavilələri üzrə ödənişlərin korelyasiyasının qurulması. İpoteka veb-portalı üzərindən layihədə iştirak edən sığorta şirkətləri ilə klirinq inteqrasiyası (15-dən çox sığorta şirkəti).
2014. Dövlət ödəniş portalı (GPP.az) vasitəsilə ipoteka kreditlərinin onlayn ödənilməsi üçün klirinq sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Fiziki şəxslər və Banklar arasında bağlanmış ipoteka kreditlərinin Fondun balansdankənar uçotunun aparılması. İpoteka veb-portalı üzərindən Bank-iştirakçılarla klirinq inteqrasiyası (20-dən çox Bank-iştirakçı).
2012. İpoteka kreditlərinin (Banklar və İpoteka Fondu arasında) uçotu və xəzinə əməliyyatları (tərəfdaş Banklarla əməliyyatlar, qiymətli kağızlarla əməliyyatlar – emissiya və satış) üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Tətbiq edilmiş sistemin elektron ipoteka veb-portalı ilə inteqrasiyası.

Государственный Ипотечный и Кредитно-Гарантийный Фонд
2019-2020. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы для регистрации и учета недвижимого имущества для осуществления продажи имущества в финансовый лизинг (аренда с переходом на баланс покупателя при выполнении требуемых условий). Интеграция с платежными порталами «GPP.az» и «ASAN-Pay», а также интеграция с онлайн веб-порталом для клиентов.
2019. Внедрение и настройка/кастомизация клиринговой системы по онлайн погашению ипотечных кредитов через платежный портал «ASAN-PAY». Интеграция с Банками-участниками через ипотечный веб-портал (более 20 Банков-участников).
2018. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы для регистрации и учета ипотечных субсидий, регистрации и учета гарантий и/или субсидий по бизнес кредитам. Интеграция по клирингу с Банками-участниками через онлайн веб-портал (более 10 Банков-участников).
2016. Внедрение и настройка/кастомизация системы регистрации и учета страховых полисов по страхованию от несчастных случаев и страхованию жизни, настройка клиринговой системы по онлайн погашению страховых полисов через государственный платежный портал (GPP.az), настройка корреляции платежей по страховым и кредитным договорам. Интеграция по клирингу со страховыми компаниями участниками проекта через ипотечный веб-портал) (более 15 страховых компаний)
2014. Внедрение и настройка/кастомизация клиринговой системы по онлайн погашению ипотечных кредитов через государственный платежный портал (GPP.az). Учет ипотечных кредитов на внебалансе фонда, заключенных между физическими лицами и Банками. Интеграция по клирингу с Банками-участниками через ипотечный веб-портал) (более 20 Банков-участников).
2012. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы по учету ипотечных кредитов (между Банками и Ипотечным фондом) и казначейских операций (операции с Банками-партнерами, операции с ценными бумагами – эмиссия и продажа). Интеграция внедренной системы с электронным ипотечным веб-порталом.