2019–2020. Daşınmaz əmlakın qeydiyyatı və uçotu üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası – əmlakın maliyyə lizinqi (tələb olunan şərtlər yerinə yetirildikdə alıcının balansına keçirilməsi ilə icarə) yolu ilə satışının həyata keçirilməsi üçün. “GPP.az” və “ASAN-Pay” ödəniş portalları ilə inteqrasiya, həmçinin müştərilər üçün onlayn veb-portal ilə inteqrasiya.
2019. “ASAN-PAY” ödəniş portalı vasitəsilə ipoteka kreditlərinin onlayn qaydada ödənilməsi üçün klirinq sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. İpoteka veb-portalı üzərindən Bank-iştirakçılarla inteqrasiya (20-dən çox Bank-iştirakçı).
2018. İpoteka subsidiyalarının qeydiyyatı və uçotu, biznes kreditləri üzrə zəmanətlərin və/və ya subsidiyaların qeydiyyatı və uçotu üçün avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Onlayn veb-portal üzərindən Bank-iştirakçılarla klirinq inteqrasiyası (10-dan çox Bank-iştirakçı).
2016. Qəza sığortası və həyat sığortası üzrə sığorta polislərinin qeydiyyatı və uçotu sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası, dövlət ödəniş portalı (GPP.az) vasitəsilə sığorta polislərinin onlayn ödənilməsi üçün klirinq sisteminin sazlanması, sığorta və kredit müqavilələri üzrə ödənişlərin korelyasiyasının qurulması. İpoteka veb-portalı üzərindən layihədə iştirak edən sığorta şirkətləri ilə klirinq inteqrasiyası (15-dən çox sığorta şirkəti).
2014. Dövlət ödəniş portalı (GPP.az) vasitəsilə ipoteka kreditlərinin onlayn ödənilməsi üçün klirinq sisteminin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Fiziki şəxslər və Banklar arasında bağlanmış ipoteka kreditlərinin Fondun balansdankənar uçotunun aparılması. İpoteka veb-portalı üzərindən Bank-iştirakçılarla klirinq inteqrasiyası (20-dən çox Bank-iştirakçı).
2012. İpoteka kreditlərinin (Banklar və İpoteka Fondu arasında) uçotu və xəzinə əməliyyatları (tərəfdaş Banklarla əməliyyatlar, qiymətli kağızlarla əməliyyatlar – emissiya və satış) üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və sazlanması/kastomizasiyası. Tətbiq edilmiş sistemin elektron ipoteka veb-portalı ilə inteqrasiyası.

State Mortgage and Credit Guarantee Fund
2019-2020. Implementation and setup / customization of an automated system for registration and accounting of real estate for the sale of property in financial leasing (lease with transfer to the buyer's balance when the required conditions are met). Integration with payment portals "GPP.az" and "ASAN-Pay", as well as integration with an online web portal for clients.
2019. Implementation and setup / customization of the clearing system for online repayment of mortgage loans through the payment portal "ASAN-PAY". Integration with member banks through the mortgage web portal (more than 20 member banks).
2018. Implementation and setup / customization of an automated system for registration and accounting of mortgage subsidies, registration and accounting of guarantees and / or subsidies for business loans. Clearing integration with Member Banks via the online web portal (more than 10 Member Banks).
2016. Implementation and setup / customization of the system for registration and accounting of insurance policies for accident and life insurance, setting up a clearing system for online redemption of insurance policies through the state payment portal (GPP.az), setting up the correlation of payments under insurance and loan agreements. Clearing integration with insurance companies by project participants via a mortgage web portal) (more than 15 insurance companies)
2014. Implementation and setup / customization of the clearing system for online repayment of mortgage loans through the state payment portal (GPP.az). Accounting for mortgage loans on the off-balance sheet of the fund, concluded between individuals and banks. Clearing integration with Member Banks through the mortgage web portal) (more than 20 Member Banks).
2012. Implementation and setup / customization of an automated system for accounting for mortgage loans (between Banks and the Mortgage Fund) and treasury operations (operations with partner banks, operations with securities - issue and sale). Integration of the implemented system with an electronic mortgage web portal.