2020. “Oracle Business Intelligence” platforması əsasında məlumat anbarının (DWH – data warehouse), icbari hesabatlılığın və analitik idarəetmə hesabatlılığının qurulması, sazlanması və fərdiləşdirilməsi
2020. Dövlət ödəniş portalı (GPP.az) vasitəsilə aqrokreditlərin onlayn qaydada ödənilməsi üçün klirinq sisteminin qurulması, sazlanması və fərdiləşdirilməsi, həmçinin banklar tərəfindən müştərilərə verilmiş aqrokreditlərin uçotunun aparılması. Veb-portal üzərindən klirinq məqsədilə Bank–iştirakçılar (20-dən çox kredit təşkilatı) ilə inteqrasiya.
2018. Kənd təsərrüfatı avadanlıqları, gübrələr və heyvanların alınması üzrə subsidiyaların qeydiyyatı və uçotu sisteminin qurulması, sazlanması və fərdiləşdirilməsi. Kredit müraciətlərinin işlənməsi prosesinin «Frankfurt Business School» ilə əməkdaşlıq çərçivəsində hazırlanmış “AZALES” skorinq sistemi ilə inteqrasiyası.
2017. Kredit təşkilatları ilə Agentlik arasında aqrokreditlərin və onlara dair əməliyyatların uçotu üzrə avtomatlaşdırılmış sistemin qurulması, sazlanması və fərdiləşdirilməsi. Fermer–sahibkarlar üçün veb-portalın yaradılması və onun Fondun uçot sistemi ilə tam inteqrasiyası. Portalın dövlət elektron imza sistemi “ASAN İmza” ilə inteqrasiyası və aşağıdakı əməliyyatların identifikasiya və verifikasiyası:

State Agency for the Development of Agro-Crediting
2020. Implementation and setup / customization of a clearing system for online repayment of agricultural loans through the state payment portal (GPP.az) and setup of accounting for agricultural loans issued by banks to clients. Clearing Integration with Participating Banks via the Web Portal) (more than 20 Credit Institutions1).
2018. Implementation and setup / customization of the system for registration and accounting of subsidies for agricultural equipment, fertilizers and for the purchase of animals. Integration of the processing of loan applications with the scoring system "AZALES", developed in cooperation with "Frankfurt Business School".
2017. Implementation and setup / customization of an automated system for accounting for agricultural loans between Credit Institutions1 and the Agency and operations on them. Creation of a web portal for farmers-entrepreneurs and its full integration with the Fund's accounting system. Integration of the portal with the state electronic signature system "ASAN Signature" for identification and verification of performed operations: