2018-2019. Ekspert-analitik avtomatlaşdırılmış sistemlərin (“GNI AML”, “GNI Fraud Management”, “GNI CRM Scoring” , “GNI Risk Scoring”) tətbiqi və tənzimlənməsi, həmçinin onların müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2017-2018. Avtomatlaşdırılmış bank sistemi üçün yeni versiyanın tətbiqi (“GNI v3.2”-dən “GNI v5.01”-ə keçid).
2016-2017. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi, bütün daxil olan vergi tapşırıqlarının və onların surətlərinin avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslərin vergi öhdəliklərinin yerinə yetirilməsi üçün tələb olunan ödəniş tapşırıqlarının avtomatik formalaşdırılması.
2016. Kart əməliyyatları, bankomatlar və POS-terminal əməliyyatlarının uçotu üçün kart back-ofis sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi.
2015. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin tələb olunan modullarının “AzeriCard” lokal prosessinq mərkəzi ilə onlayn inteqrasiyası.
2015. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin tələb olunan modullarının “Terrasoft” şirkətinin “BPM” sistemi ilə onlayn inteqrasiyası.
2014. Məlumat anbarının (DWH - data warehouse), məcburi hesabatların, analitik idarəetmə hesabatlarının və MÜS (Beynəlxalq Maliyyə Hesabatı Standartları) hesabatlarının “Oracle Business Intelligence” əsasında tətbiqi və tənzimlənməsi.
2013-2014. İslam maliyyələşdirmə sistemlərinin – “İslam Pəncərəsi” avtomatlaşdırılmış sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi.
2013. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin tələb olunan modullarının “BSS” internet-banking sistemi ilə onlayn inteqrasiyası.
2010-2011. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin, tranzaksiya CRM sisteminin, depozit sistemlərinin (demand və term deposit hesabları daxil olmaqla), depozit bölmələrinin idarəedilməsi sistemlərinin, kredit sistemlərinin (kredit müqavilələri, kredit monitorinqi və NPL proseslərinin idarə olunması daxil olmaqla), girov və sənəd əməliyyatları sistemlərinin, nağd və nağdsız pul köçürmələri sistemlərinin, ERP sistemlərinin, ödəniş və xəzinə sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi.

Инвестиционно-Коммерческий Банк «Никойл»
2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных экспертно-аналитических систем: «GNI AML», «GNI Fraud Management», «GNI CRM Scoring», «GNI Risk Scoring» и их интеграция с соответствующими государственными сервисами.
2017-2018. Внедрение новой версии автоматизированной банковской системы (переход с «GNI v3.2» на «GNI v5.01»).
2016-2017. Внедрение и настройка/кастомизация системы «TaxBank» по автоматическому учету всех входящих налоговых поручений и дубликатов, автоматическое формирование требуемых платежных поручений для исполнения налоговых обязательств индивидуальных предпринимателей и юридических лиц.
2016. Внедрение и настройка/кастомизация карточной бек-системы для учета карточных операций, банкоматов, ПОС-терминалов.
2015. Онлайн интеграция требуемых модулей автоматизированной банковской системы с локальным процессинговым центром «AzeriCard».
2015. Онлайн интеграция требуемых модулей автоматизированной банковской системы с системой «BPM» от компании «Terrasoft».
2014. Внедрение и настройка/кастомизация хранилища данных (DWH - data warehouse), обязательной отчетности, аналитической управленческой отчетности, МСФО (Международных стандартов финансовой отчетности) отчетности на базе «Oracle Business Intelligence».
2013-2014. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных систем исламского финансирования – «Исламское Окно».
2013. Онлайн интеграция требуемых модулей автоматизированной банковской системы с системой интернет-банкинга «BSS».
2010-2011. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной банковской системы, транзакционной CRM системы, депозитных систем, включая счета до востребования и срочные вклады, систем по управлению депозитными ячейками, кредитных систем, включая кредитные договора, кредитный мониторинг и управление NPL процессами, систем по управлению залогами и документарными операциями, систем наличных и безналичных денежных переводов, ERP систем, платежных и казначейских систем.