2017-2018. Avtomatlaşdırılmış ekspert-analitik sistemlərin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi: “GNI AML”, “GNI Fraud Management” və onların müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2017. Fiziki və hüquqi şəxslər üçün internet bankçılıq “GNI @WEB BANK247” və mobil bankçılıq “GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi. “GNI @WEB BANK247” və “GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin əməliyyatların identifikasiyası və təsdiqi üçün dövlət elektron imzaları sistemi “ASAN Signature” ilə inteqrasiyası. Fiziki şəxslər üçün biometrik identifikasiya və təsdiq üsullarının tətbiqi, həmçinin “Alfresco” proqram platforması əsasında “GNI Documents Management” elektron sənəd dövriyyəsi sisteminin tətbiqi.
2016-2017. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi – bütün daxil olan vergi tapşırıqlarının və surətlərinin avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün vergi öhdəliklərinin yerinə yetirilməsi məqsədilə tələb olunan ödəniş tapşırıqlarının avtomatik formalaşdırılması.
2016. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin yeni versiyasının tətbiqi (“GNI v3.2”-dən “GNI v5.0”-a keçid).
2015. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin tələb olunan modullarının “AzeriCard” yerli prosesinq mərkəzi ilə onlayn inteqrasiyası.
2013-2014. Məlumat anbarı (DWH - data warehouse), zəruri hesabatlıq, analitik idarəetmə hesabatlığı və Beynəlxalq Maliyyə Hesabatı Standartları (МСФО) üzrə hesabatların “Oracle Business Intelligence” platforması əsasında tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.
2011-2012. Kart əməliyyatları, bankomatlar və POS-terminal əməliyyatlarının uçotu üçün kart back-sistemin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, bankın mobilləşmiş filiallarının avtomatlaşdırılması üçün onlayn/offline sistemin tətbiqi.
2011. Avtomatlaşdırılmış bank sistemi, tranzaksiya CRM sistemi, depozit sistemləri (o cümlədən tələb üzrə və müddətli əmanətlər), depozit hüceyrələrinin idarə olunması, kredit sistemləri (o cümlədən kredit müqavilələri, kredit monitorinqi və NPL proseslərinin idarə olunması), girov və sənəd əməliyyatlarının idarə olunması, nağd və nağdsız pul köçürmələri, ERP sistemləri, ödəniş və xəzinədarlıq sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.

2017-2018. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных экспертно-аналитических систем: «GNI AML», «GNI Fraud Management» и их интеграция с соответствующими государственными сервисами.
2017. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных систем интернет «GNI @WEB BANK247» и мобильного банкинга «GNI @MOBILE BANK247» для физических лиц и для юридических лиц. Интеграция «GNI @WEB BANK247» и «GNI @MOBILE BANK247» с государственной системой электронных подписей «ASAN Signature» для идентификации и верификации выполненных операций. Внедрение биометрических способов идентификации и верификации для физических лиц, а также внедрение системы электронного документооборота «GNI Documents Management» на базе программной платформы «Alfresco».
2016-2017. Внедрение и настройка/кастомизация системы «TaxBank» по автоматическому учету всех входящих налоговых поручений и дубликатов, автоматическое формирование требуемых платежных поручений для исполнения налоговых обязательств индивидуальных предпринимателей и юридических лиц.
2016. Внедрение новой версии автоматизированной банковской системы (переход с «GNI v3.2» на «GNI v5.0»).
2015. Онлайн интеграция требуемых модулей автоматизированной банковской системы с локальным процессинговым центром «AzeriCard».
2013-2014. Внедрение и настройка/кастомизация хранилища данных (DWH - data warehouse), обязательной отчетности, аналитической управленческой отчетности, МСФО (Международных стандартов финансовой отчетности) отчетности на базе «Oracle Business Intelligence».
2011-2012. Внедрение и настройка/кастомизация карточной бек-системы для учета карточных операций, банкоматов и ПОС-терминалов, внедрение онлайн/офлайн системы по автоматизации передвижных филиалов Банка.
2011. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной банковской системы, транзакционной CRM системы, депозитных систем, включая счета до востребования и срочные вклады, систем по управлению депозитными ячейками, кредитных систем, включая кредитные договора, кредитный мониторинг и управление NPL процессами, систем по управлению залогами и документарными операциями, систем наличных и безналичных денежных переводов, ERP систем, платежных и казначейских систем.