2017-2018. Avtomatlaşdırılmış ekspert-analitik sistemlərin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi: “GNI AML”, “GNI Fraud Management” və onların müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2017. Fiziki və hüquqi şəxslər üçün internet bankçılıq “GNI @WEB BANK247” və mobil bankçılıq “GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi. “GNI @WEB BANK247” və “GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin əməliyyatların identifikasiyası və təsdiqi üçün dövlət elektron imzaları sistemi “ASAN Signature” ilə inteqrasiyası. Fiziki şəxslər üçün biometrik identifikasiya və təsdiq üsullarının tətbiqi, həmçinin “Alfresco” proqram platforması əsasında “GNI Documents Management” elektron sənəd dövriyyəsi sisteminin tətbiqi.
2016-2017. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi – bütün daxil olan vergi tapşırıqlarının və surətlərinin avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün vergi öhdəliklərinin yerinə yetirilməsi məqsədilə tələb olunan ödəniş tapşırıqlarının avtomatik formalaşdırılması.
2016. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin yeni versiyasının tətbiqi (“GNI v3.2”-dən “GNI v5.0”-a keçid).
2015. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin tələb olunan modullarının “AzeriCard” yerli prosesinq mərkəzi ilə onlayn inteqrasiyası.
2013-2014. Məlumat anbarı (DWH - data warehouse), zəruri hesabatlıq, analitik idarəetmə hesabatlığı və Beynəlxalq Maliyyə Hesabatı Standartları (МСФО) üzrə hesabatların “Oracle Business Intelligence” platforması əsasında tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.
2011-2012. Kart əməliyyatları, bankomatlar və POS-terminal əməliyyatlarının uçotu üçün kart back-sistemin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, bankın mobilləşmiş filiallarının avtomatlaşdırılması üçün onlayn/offline sistemin tətbiqi.
2011. Avtomatlaşdırılmış bank sistemi, tranzaksiya CRM sistemi, depozit sistemləri (o cümlədən tələb üzrə və müddətli əmanətlər), depozit hüceyrələrinin idarə olunması, kredit sistemləri (o cümlədən kredit müqavilələri, kredit monitorinqi və NPL proseslərinin idarə olunması), girov və sənəd əməliyyatlarının idarə olunması, nağd və nağdsız pul köçürmələri, ERP sistemləri, ödəniş və xəzinədarlıq sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.

2017-2018. Implementation and configuration / customization of automated expert and analytical systems: "GNI AML", "GNI Fraud Management" and their integration with the relevant government services.
2017. Implementation and configuration / customization of automated Internet systems "GNI @WEB BANK247" and mobile banking "GNI @MOBILE BANK247" for individuals and legal entities. Integration of "GNI @WEB BANK247" and "GNI @MOBILE BANK247" with the state system of electronic signatures "ASAN Signature" for identification and verification of performed transactions. Introduction of biometric identification and verification methods for individuals, as well as implementation of the electronic document management system "GNI Documents Management" based on the software platform "Alfresco".
2016-2017. Implementation and configuration / customization of the TaxBank system for automatic accounting of all incoming tax orders and duplicates, automatic generation of the required payment orders for the fulfillment of tax obligations of individual entrepreneurs and legal entities.
2016. Implementation of a new version of the automated banking system (transition from "GNI v3.2" to "GNI v5.0").
2015. Online integration of the required modules of the automated banking system with the local processing center "AzeriCard".
2013-2014. Implementation and setup / customization of a data warehouse (DWH - data warehouse), statutory reporting, analytical management reporting, IFRS (International Financial Reporting Standards) reporting based on Oracle Business Intelligence.
2011-2012. Implementation and configuration / customization of the card back-system for accounting of card transactions, ATMs and POS-terminals, implementation of an online / offline system for automating the Bank's mobile branches.
2011. Implementation and configuration / customization of an automated banking system, transactional CRM system, deposit systems, including demand accounts and term deposits, systems for managing safe deposit boxes, credit systems, including loan agreements, credit monitoring and management of NPL processes, systems for managing collateral and documentary operations, cash and non-cash money transfer systems, ERP systems, payment and treasury systems.