2017. “Ata Sığorta” şirkətində avtomatlaşdırılmış “HR management system” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi, eləcə də onun mövcud daxili sistemlərlə inteqrasiyası həyata keçirildi.
2014-2015. “Ata Sığorta” üçün avtomatlaşdırılmış “İpoteka sığortası” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi, eləcə də onun təşkilatın mövcud daxili sistemləri ilə inteqrasiyası təmin edildi. “İpoteka sığortası” sisteminin Azərbaycan Respublikasının İpoteka və Kredit-Zəmanət Fondu sistemləri ilə birbaşa inteqrasiyası, həmçinin dövlət ödəniş portalı “GPP.az” ilə onlayn inteqrasiya və kliring həyata keçirildi.

2017. Implementation and configuration / customization of the automated "HR management system" system and its integration with the existing internal systems Ata insurance.
2014-2015. Implementation and configuration / customization of the automated system "Mortgage Insurance" for Ata Insurance and its integration with the existing internal systems of the organization. Direct integration of the "Mortgage Insurance" system with the systems of the Mortgage and Credit Guarantee Fund of the Republic of Azerbaijan, as well as online integration and clearing with the state payment portal "GPP.az".