2017. “Ata Sığorta” şirkətində avtomatlaşdırılmış “HR management system” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi, eləcə də onun mövcud daxili sistemlərlə inteqrasiyası həyata keçirildi.
2014-2015. “Ata Sığorta” üçün avtomatlaşdırılmış “İpoteka sığortası” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi, eləcə də onun təşkilatın mövcud daxili sistemləri ilə inteqrasiyası təmin edildi. “İpoteka sığortası” sisteminin Azərbaycan Respublikasının İpoteka və Kredit-Zəmanət Fondu sistemləri ilə birbaşa inteqrasiyası, həmçinin dövlət ödəniş portalı “GPP.az” ilə onlayn inteqrasiya və kliring həyata keçirildi.

Открытое Акционерное Общество «Ata Insurance»
2017. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной «HR management system» системы и ее интеграция с существующими внутренними системами Ata insurance.
2014-2015. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы «Ипотечное страхование» для Ata Insurance и ее интеграция с существующими внутренними системами организации. Прямая интеграция системы «Ипотечное страхование» с системами Ипотечного и Кредитно-Гарантийного Фонда Азербайджанской Республики, а также онлайн интеграция и клиринг с государственным платежным порталом «GPP.az».