2017. Fiziki və hüquqi şəxslər üçün “GNI @WEB BANK247” internet və “GNI @MOBILE BANK247” mobil bankçılıq avtomatlaşdırılmış sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Sistemlərin “ASAN Signature” dövlət elektron imza sistemi ilə inteqrasiyası, əməliyyatların identifikasiyası və təsdiqi üçün. Fiziki şəxslər üçün biometrik identifikasiya və təsdiq üsullarının tətbiqi, eləcə də “GNI Documents Management” elektron sənəd dövriyyəsi sisteminin “Alfresco” platforması əsasında tətbiqi.
2016-2017. Avtomatlaşdırılmış ekspert-analitik sistemlərin “GNI AML” və “GNI Fraud Management” tətbiqi,fərdiləşdirilməsi və müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2016-2017. Kart əməliyyatları, ATM və POS terminallarının uçotu üçün kart back-end sisteminin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Tətbiq edilmiş sistemin “in-house” kart prosessinq mərkəzi “Ocean-SmartSoft” və xarici yerli prosessinq mərkəzi “MilliCard” ilə tam onlayn inteqrasiyası.
2015-2016. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin, kredit və depozit sistemlərinin, o cümlədən müddətli əmanətlər və tələb olunan hesablar, ödəniş və xəzinə sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. “SAP CRM” və “SAP ERM/HRMS” sistemləri ilə onlayn inteqrasiya.
2015-2016. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi: daxil olan bütün vergi tapşırıqlarının və onların surətlərinin avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün ödəniş tapşırıqlarının avtomatik hazırlanması.
2014-2015. Problemli kreditlərin idarə olunması (NPL management) və verilmiş kreditlərin monitorinqi sisteminin tətbiqi.
2013-2014. Avtomatlaşdırılmış kredit “BPM” sisteminin, girov və sənəd əməliyyatları idarəetmə sistemlərinin, pul köçürmələri sistemlərinin, həm yerli, həm də beynəlxalq ödəniş sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Tətbiq edilmiş sistemlərin “SAP” sistemləri ilə inteqrasiyası.

2017. Implementation and configuration / customization of automated Internet systems "GNI @WEB BANK247" and mobile banking "GNI @MOBILE BANK247" for individuals and legal entities. Integration of "GNI @WEB BANK247" and "GNI @MOBILE BANK247" with the state system of electronic signatures "ASAN Signature" for identification and verification of transactions performed. The introduction of biometric identification and verification methods for individuals, as well as the introduction of the electronic document management system "GNI Documents Management" based on the software platform "Alfresco".
2016-2017. Implementation and configuration / customization of automated expert and analytical systems: "GNI AML", "GNI Fraud Management" and their integration with the relevant government services.
2016-2017. Implementation and configuration / customization of the card back-system for accounting of card transactions, ATMs and POS terminals. Full online integration of the implemented system with the "in-house" card processing center "Ocean-SmartSoft" and the external local processing center "MilliCard".
2015-2016. Implementation and configuration / customization of an automated banking system, credit and deposit systems, including time deposits and demand accounts, payment and treasury systems. Online integration with SAP CRM and SAP ERM / HRMS systems.
2015-2016. Implementation and adjustment / customization of the TaxBank system for automatic accounting of all incoming tax orders and duplicates, automatic generation of the required payment orders for the fulfillment of tax obligations of individual entrepreneurs and legal entities.
2014-2015. Implementation of a system for managing problem loans (NPL management) and credit monitoring of issued loans.
2013-2014. Implementation and configuration / customization of an automated credit "BPM" system, systems for managing collateral and documentary operations, money transfer systems, including local and international payment systems, integration of the implemented systems with "SAP" systems.