2017. Fiziki və hüquqi şəxslər üçün “GNI @WEB BANK247” internet və “GNI @MOBILE BANK247” mobil bankçılıq avtomatlaşdırılmış sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Sistemlərin “ASAN Signature” dövlət elektron imza sistemi ilə inteqrasiyası, əməliyyatların identifikasiyası və təsdiqi üçün. Fiziki şəxslər üçün biometrik identifikasiya və təsdiq üsullarının tətbiqi, eləcə də “GNI Documents Management” elektron sənəd dövriyyəsi sisteminin “Alfresco” platforması əsasında tətbiqi.
2016-2017. Avtomatlaşdırılmış ekspert-analitik sistemlərin “GNI AML” və “GNI Fraud Management” tətbiqi,fərdiləşdirilməsi və müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2016-2017. Kart əməliyyatları, ATM və POS terminallarının uçotu üçün kart back-end sisteminin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Tətbiq edilmiş sistemin “in-house” kart prosessinq mərkəzi “Ocean-SmartSoft” və xarici yerli prosessinq mərkəzi “MilliCard” ilə tam onlayn inteqrasiyası.
2015-2016. Avtomatlaşdırılmış bank sisteminin, kredit və depozit sistemlərinin, o cümlədən müddətli əmanətlər və tələb olunan hesablar, ödəniş və xəzinə sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. “SAP CRM” və “SAP ERM/HRMS” sistemləri ilə onlayn inteqrasiya.
2015-2016. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi: daxil olan bütün vergi tapşırıqlarının və onların surətlərinin avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün ödəniş tapşırıqlarının avtomatik hazırlanması.
2014-2015. Problemli kreditlərin idarə olunması (NPL management) və verilmiş kreditlərin monitorinqi sisteminin tətbiqi.
2013-2014. Avtomatlaşdırılmış kredit “BPM” sisteminin, girov və sənəd əməliyyatları idarəetmə sistemlərinin, pul köçürmələri sistemlərinin, həm yerli, həm də beynəlxalq ödəniş sistemlərinin tətbiqi və fərdiləşdirilməsi. Tətbiq edilmiş sistemlərin “SAP” sistemləri ilə inteqrasiyası.

Открытое Акционерное Общество «DemirBank»
2017. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных систем интернет «GNI @WEB BANK247» и мобильного банкинга «GNI @MOBILE BANK247» для физических лиц и для юридических лиц. Интеграция «GNI @WEB BANK247» и «GNI @MOBILE BANK247» с государственной системой электронных подписей «ASAN Signature» для идентификации и верификации выполненных операций. Внедрение биометрических способов идентификации и верификации для физических лиц, а также внедрение системы электронного документооборота «GNI Documents Management» на базе программной платформы «Alfresco».
2016-2017. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных экспертно-аналитических систем: «GNI AML», «GNI Fraud Management» и их интеграция с соответствующими государственными сервисами.
2016-2017. Внедрение и настройка/кастомизация карточной бек-системы для учета карточных операций, банкоматов и ПОС-терминалов. Полная онлайн интеграция внедренной системы с «in-house» процессинговым карточным центром «Ocean-SmartSoft» и внешним локальным процессинговым центром «MilliCard».
2015-2016. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной банковской системы, кредитных и депозитных систем включая срочные вклады и счета до востребования, платежных и казначейских систем. Онлайн интеграция с системами «SAP CRM» и «SAP ERM/HRMS».
2015-2016. Внедрение и настройка/кастомизация системы «TaxBank» по автоматическому учету всех входящих налоговых поручений и дубликатов, автоматическое формирование требуемых платежных поручений для исполнения налоговых обязательств индивидуальных предпринимателей и юридических лиц.
2014-2015. Внедрение системы по управлению проблемными кредитами (NPL management) и кредитного мониторинга выданных кредитов.
2013-2014. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной кредитной «BPM» системы, системы по управлению залогами и документарными операциями, систем денежных переводов, включая локальные и международные платежные системы, интеграция внедренных систем с системами «SAP».