2019-2020. Fiziki və hüquqi şəxslər üçün internet bankçılıq GNI @WEB BANK247” və mobil bankçılıq GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi. GNI @WEB BANK247”GNI @MOBILE BANK247” sistemlərinin dövlət elektron imza sistemi ASAN Signature ilə inteqrasiyası, əməliyyatların identifikasiyası və yoxlanması üçün. Fiziki şəxslər üçün biometrik identifikasiya və yoxlama üsullarının tətbiqi, həmçinin GNI Documents Management elektron sənəd dövriyyəsi sisteminin “Alfresco” platforması əsasında tətbiqi.
2019-2020. Ekspert-analitik avtomatlaşdırılmış sistemlərin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi: “GNI AML, “GNI Fraud Management, “GNI CRM Scoring, “GNI Risk Scoring və onların müvafiq dövlət xidmətləri ilə inteqrasiyası.
2019. “TaxBank” sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi: bütün daxil olan vergi tapşırıqlarının və duplikatların avtomatik uçotu, fərdi sahibkarlar və hüquqi şəxslər üçün vergi öhdəliklərinin icrası üçün ödəniş tapşırıqlarının avtomatik hazırlanması.
2018-2019. Məlumat anbarının (DWH – Data Warehouse) tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, tələb olunan hesabatlar, analitik idarəetmə hesabatları və MСФО (Beynəlxalq Maliyyə Hesabatı Standartları) hesabatları Oracle Business Intelligence bazasında hazırlanması.Kart əməliyyatları, bankomatlar, POS-terminallar üçün kart back-office sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, həmçinin avtomatlaşdırılmış bank sistemi modullarının “AzeriCard lokal prosessing mərkəzi ilə onlayn inteqrasiyası.
2018-2019. İslam maliyyələşdirmə sistemlərinin avtomatlaşdırılması: “İslam Pəncərəsi” (Islamic Window) sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.
2018. Avtomatlaşdırılmış bank sistemi, tranzaksiya CRM sistemi, depozit sistemləri (o cümlədən tələb olunduqda hesablar və müddətli əmanətlər), depozit qutularının idarəedilməsi sistemləri, kredit sistemləri (kredit müqavilələri, kredit monitorinqi və NPL proseslərinin idarə edilməsi daxil olmaqla), girov və sənəd əməliyyatlarının idarə edilməsi sistemləri, nağd və nağdsız pul köçürmə sistemləri, ERP sistemləri, ödəniş və xəzinədarlıq sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.

Открытое Акционерное Общество «AmrahBank»
2019-2020. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных систем интернет «GNI @WEB BANK247» и мобильного банкинга «GNI @MOBILE BANK247» для физических лиц и для юридических лиц. Интеграция «GNI @WEB BANK247» и «GNI @MOBILE BANK247» с государственной системой электронных подписей «ASAN Signature» для идентификации и верификации выполненных операций. Внедрение биометрических способов идентификации и верификации для физических лиц, а также внедрение системы электронного документооборота «GNI Documents Management» на базе программной платформы «Alfresco».
2019-2020. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных экспертно-аналитических систем: «GNI AML», «GNI Fraud Management», «GNI CRM Scoring», «GNI Risk Scoring» и их интеграция с соответствующими государственными сервисами.
2019. Внедрение и настройка/кастомизация системы «TaxBank» по автоматическому учету всех входящих налоговых поручений и дубликатов, автоматическое формирование требуемых платежных поручений для исполнения налоговых обязательств индивидуальных предпринимателей и юридических лиц.
2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация хранилища данных (DWH - data warehouse), обязательной отчетности, аналитической управленческой отчетности, МСФО (Международных стандартов финансовой отчетности) отчетности на базе «Oracle Business Intelligence».2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация карточной бек-системы для учета карточных операций, банкоматов, ПОС-терминалов и онлайн интеграция требуемых модулей автоматизированной банковской системы с локальным процессинговым центром «AzeriCard».
2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированных систем исламского финансирования – «Исламское Окно».
2018. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной банковской системы, транзакционной CRM системы, депозитных систем, включая счета до востребования и срочные вклады, систем по управлению депозитными ячейками, кредитных систем, включая кредитные договора, кредитный мониторинг и управление NPL процессами, систем по управлению залогами и документарными операциями, систем наличных и безналичных денежных переводов, ERP систем, платежных и казначейских систем.