Dövlət Depozitlərin Müdafiəsi Agentliyi
2019-2020. Fiziki şəxslərin depozitlərinin qorunması proqramında iştirak edən banklar üçün tələb olunan məlumatların müəyyən formatda və ya veb-servislər vasitəsilə yüklənməsi, icra edilmiş əməliyyatların və digər fəaliyyətlərin izlənməsi üçün onlayn portalın tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.
2013-2014. Sığortalanmış depozitlərin uçotu, sığortalanmış depozitlər üzrə agent-bankların qeydiyyatı, sığorta hadisələrinin qeydiyyatı, sığortalanmış depozitlər üzrə kompensasiyaların hesablanması və ödənilməsi üçün avtomatlaşdırılmış sistemin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.

Государственное Агентство по Защите Депозитов
2019-2020. Внедрение и настройка/кастомизация онлайн портала для Банков-участников программы зашиты депозитов физических лиц для загрузки требуемых данных в заданном формате или через веб-сервисы, просмотра выполненных операций и других действий Банков-участников.
2013-2014. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы по учету застрахованных депозитов, регистрации Банков-агентов по застрахованным депозитам, регистрации страховых случаев, расчет и выплата компенсаций по застрахованным депозитам.